• 2. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Антон Георгиев Сираков
    • 2. Людмил Любенов Новков
    • 3. Георги Добринов Николов
    • 4. Борислав Валентинов Пенков
  • 4. ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС РАДИКАЛИ И БНДС ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Илиан Сашов Тодоров
    • 2. Емил Ананиев Станоев
    • 3. Пламен Райчов Караканов
    • 4. Ангел Методиев Ангелов
    • 5. Крум Миланов Николов
  • 5. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Румяна Методиева Ченалова
    • 2. Валери Любенов Стоилов
    • 3. Владислав Кирилов Лехчански
    • 4. Драгомир Димитров Максимов
    • 5. Красимира Иванова Тодорова
  • 7. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА
    • 1. Милослав Юриев Методиев
    • 2. Борислав Емилов Иванов
    • 3. Кирил Василев Кирилов
  • 8. БСДД – Български Съюз за Директна Демокрация
    • 1. Станислав Руменов Стойнев
  • 10. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Йордан Захариев Чипев
    • 2. Радослав Йорданов Радославов
    • 3. Веселин Руменов Величков
    • 4. Силвия Любомирова Асенова
    • 5. Костадин Крумов Костадинов
  • 11. АТАКА
    • 1. Кристиян Роберт Димитров
    • 2. Любка Стефанова Велинова
    • 3. Емилия Михайлова Костадинова
  • 13. ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Мариана Стоилкова Костова
    • 2. Лидия Димитрова Стефановска
    • 3. Маркрид Саркис Бахдасарян
  • 14. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Дончо Мончев Върбанов
    • 2. Райна Сашова Ангелова
  • 17. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Стоян Генчев Стоянов
    • 2. Васимир Иванов Радулов
    • 3. Марио Георгиев Методиев
    • 4. Михаил Георгиев Попов
    • 5. Елена Миткова Иванова
    • 6. Емануил Асенов Гаврилов
    • 7. Любомир Иванов Любенов
    • 8. Емил Венев Атанасов
  • 20. ПП ПРАВОТО
    • 1. Димитър Любенов Казаков
    • 2. Неделя Петкова Димитрова
  • 21. ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Георги Петков Петров
    • 2. Христо Страхилов Михалчев
    • 3. Венцислав Петров Жилков
    • 4. Бойко Мирчов Врански
    • 5. Кирил Райчов Христов
    • 6. Гергана Ангелова Георгиева
    • 7. Любомир Христов Димитров
    • 8. Митко Иванов Джорджев
  • 22. БНО
    • 1. Борислав Кирилов Кьосев
    • 2. Методи Веселинов Бъчваров
    • 3. Цветан Валентинов Петров
  • 23. ВОЛЯ
    • 1. Калоян Пламенов Петров
    • 2. Емил Добрев Динев
    • 3. Петър Асенов Мазурски
    • 4. Лъчезар Рашков Гьорев
  • 24. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Виктория Димитрова Василева
    • 2. Снежанка Райчова Траянска
    • 3. Здравко Данаилов Данаилов
    • 4. Янек Емилов Кючуков
    • 5. Лилия Василева Станчева
    • 6. Димитър Христов Джоргов
    • 7. Милен Атанасов Георгиев
    • 8. Теодора Георгиева Тренева-Ганева
  • 25. Продължаваме Промяната
    • 1. Георги Николаев Стамов
    • 2. Николай Георгиев Стоянов
    • 3. Александър Ангелов Петров
    • 4. Васил Иванов Иванчев
  • 26. Партия МИР
    • 1. Пламен Богомилов Стоянов
    • 2. Йордан Борисов Янев
    • 3. Жечо Иванов Жечев
    • 4. Моника Венциславова Георгиева
    • 5. Йорданка Борисова Георгиева
  • 27. ПП БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ
    • 1. Олег Атанасов Лашев
    • 2. Бойка Димитрова Енчева
  • 28. Български национален съюз – НД
    • 1. Александър Веселинов Новаков
    • 2. Цветанка Илиева Николова
    • 3. Василка Илиева Русинова
    • 4. Марина Данаилова Алексиева
  • 29. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Никола Димитров Додов
  • 30. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Николай Димитров Табаков
    • 2. Владислав Здравков Йорданов
    • 3. Ясен Крумов Немирников
    • 4. Димитър Захариев Нешев
    • 5. Тони Якимов Лучански
    • 6. Иво Николов Ников
    • 7. Иван Христов Пипонов
  • 31. ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!
    • 1. Галина Иванова Таваличка-Георгиева
    • 2. Ани Ангелова Вакъвчиева
    • 3. Георги Милчов Райнов
    • 4. Борислав Емилов Ботев
    • 5. Марио Красимиров Грахльов
    • 6. Любомир Иванов Стойков
    • 7. Ивайло Пламенов Велинов
    • 8. Валентин Александров Миладинов
  • 32. ГЕРБ-СДС
    • 1. Христо Богомилов Терзийски
    • 2. Даниел Тихомиров Александров
    • 3. Михаела Ясенова Крумова
    • 4. Мишел Георгиева Виячева
    • 5. Борислав Райчов Миланов
    • 6. Десислава Емилова Александрова
    • 7. Нели Николаева Точева
    • 8. Елка Кирилова Лукарска-Ангелова
  • 33. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Бойко Любомиров Клечков
    • 2. Анита Каменова Пешева-Пенева
    • 3. Александър Димитров Анин
    • 4. Йорданка Петрова Гацева
    • 5. Десислава Георгиева Разсолкова
    • 6. Габриела Серафимова Златанчева
    • 7. Йордан Каменов Тодоров
    • 8. Елена Костадинова Гюзелева
  • 34. БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
    • 1. Елен Тонева Кокалинска
    • 2. Траян Никодимов Нинов
  • 35. Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Йонко Йорданов Гергов
    • 2. Елеонора Емилова Сотирова-Вучкова
    • 3. Вероника Георгиева Георгиева
    • 4. Васил Христов Павлов
    • 5. Иван Христов Стефанов
  • 36. БРИГАДА
    • 1. Станимир Димитров Марковски
    • 2. Ивайло Соньов Йорданов

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031 

Решения

  • № 233-ПВР/НС / 29.11.2021

    относно: Поправка на техническа грешка в Решение № 120-ПВР/НС от 09.11.2021г. и съответно техническа грешка в Решение №213-ПВР/НС от 20.11.2021г. на Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски

  • № 232-ПВР/НС / 24.11.2021

    относно: Поправка на техническа грешка в Решение №151-ПВР/НС от 12.11.2021г. на Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски

  • № 231-ПВР/НС / 24.11.2021

    относно: Допълване на Решение № 151-ПВР/НС от 12.11.2021г., поради допусната фактическа грешка в СИК 105000003 в община Трекляно на Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски

всички решения