Районна избирателна комисия Кюстендил


РЕШЕНИЕ
№ 94-НС
Кюстендил, 20.09.2022

ОТНОСНО: Утвърждаване на график и определяне на отговорници за провеждането на обученията на ръководствата и членовете на СИК и ПСИК по общини

На основание чл.70, ал.4, ал.6, чл.72, ал.1, т.1 и т.3 от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски

                                                                                РЕШИ

1 Определя дата и час за провеждане на обученията на СИК/ПСИК по общини, както и състава на обучаващите членове на Районна избирателна комисия в Десети район – Кюстендилски, както следва:

Община

Дата и час

Час

Обучаващи от РИК

Място на провеждане на обучението

Кюстендил

27.09.2022

17:30

Венцеслав Благоев Механджийски

Тодорка Петкова Илиева - Скрипкина

Общински драматичен театър – Кюстендил, гр. Кюстендил

Дупница

 

 

27.09.2022

28.09.2022

17:00

17:00

Евгения Пламенова Гергова

Десислава Василева Костадинова - Стоянова

Заседателна зала на Община Дупница, гр. Дупница

Бобошево

 

 

26.09.2022

14:00

Ивайло Анастасов

Александра Колева

Читалище „Лоза“, гр. Бобошево

Невестино

 

 

26.09.2022

10:30

Ивайло Анастасов

Александра Колева

Зала на Община Невестино, с. Невестино

Сапарева баня

 

 

29.09.2022

16:30

Евгения Пламенова Гергова

Десислава Василева Костадинова - Стоянова

Заседателна зала на Община Сапарева баня, гр. Сапарева баня

Бобов дол

 

 

26.09.2022

17:00

Евгения Пламенова Гергова

Десислава Василева Костадинова - Стоянова

Народно читалище „Просвета“, гр. Бобов дол

Трекляно

 

 

27.09.2022

10:00

Петър Димов Дингозов

Добри Пламенов Божков

Сградата на Общинска администрация,

с. Трекляно

Рила

 

 

25.09.2022

10:30

Венцеслав Благоев Механджийски

Тодорка Петкова Илиева - Скрипкина

Кметството, гр. Рила

Кочериново

 

 

26.09.2022

17:30

Венцеслав Благоев Механджийски

Тодорка Петкова Илиева - Скрипкина

Читалище „Пробуда – 1919“, гр. Кочериново

 

Решението подлежи на обжалване пред ЦИК чрез Районна избирателна комисия в Десети район - Кюстендилски в 3-дневен срок от обявяването му.       

Председател: Венцеслав Благоев Механджийски

Секретар: Тодорка Петкова Илиева-Скрипкина

* Публикувано на 20.09.2022 в 18:44 часа

Календар

Решения

  • № 187-НС / 10.10.2022

    относно: Определяне на членове на Районна избирателна комисия в Десети изборен район - Кюстендилски за предаване на Областната администрация - Кюстендил на екземпляри от приемо-предавателните протоколи , както и изборните книжа и материали по чл. 296, ал. 4 от Изборния кодекс при произвеждането на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 година

  • № 186-НС / 05.10.2022

    относно: Разглеждане на постъпила жалба кандидат за народен представител в 10-МИР – Кюстендилски, входирана с № 2/05.10.2022 г. в Регистъра на жалбите и сигналите

  • № 185-НС / 05.10.2022

    относно: Преназначаване на ръководствата в състави на Секционна избирателна комисия №102900051 на територията на община Кюстендил при произвеждане на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 година.

всички решения