• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Александър Несторов Несторов
    • 2. Шейхриар Неждет Златарска
    • 3. Васимир Иванов Радулов
    • 4. Сашо Костадинов Вельов
    • 5. Адриана Крумова Крумова
    • 6. Михаил Георгиев Попов
    • 7. Христо Иванов Христов
    • 8. Здравко Николаев Никлев
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Иван Владимиров Топалов
    • 2. Станислав Руменов Стойнев
    • 3. Веселин Иванов Янакиев
  • 3. БНО
    • 1. Борислав Кирилов Кьосев
    • 2. Момчил Василев Василев
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Ангел Маринов Чакъров
    • 2. Славяна Добрева Орачева-Янкова
    • 3. Надежда Свиленова Божиновска
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Георги Петков Петров
    • 2. Христо Страхилов Михалчев
    • 3. Любомир Христов Димитров
    • 4. Ася Симчова Димитрова
    • 5. Венцислав Петров Жилков
    • 6. Памела Бисерова Петрова
    • 7. Румяна Ангелова Ангелова
    • 8. Митко Иванов Джорджев
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Стойчо Сотиров Гълъбов
    • 2. Заличен
    • 3. Григор Владимиров Иванов
    • 4. Славка Георгиева Кудева
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Валентин Иванов Димитров
  • 8. НФСБ
    • 1. Димитър Благоев Вучев
    • 2. Пламен Райчов Караканов
    • 3. Константин Неделков Георгиев
    • 4. Рафаел Йоан Левиев
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Георги Николаев Стамов
    • 2. Любомир Венцеславов Терзийски
    • 3. Николай Георгиев Стоянов
    • 4. Вяра Методиева Тодева
    • 5. Александър Ангелов Петров
    • 6. Бояна Георгиева Ризова
    • 7. Мария Валериева Зарева-Йорданова
    • 8. Кристиян Георгиев Иванчов
  • 10. МИР
    • 1. Пламен Богомилов Стоянов
    • 2. Йордан Борисов Янев
    • 3. Моника Венциславова Георгиева
    • 4. Боян Димитров Крумов
    • 5. Жечо Иванов Жечев
    • 6. Йорданка Борисова Георгиева
    • 7. Димчо Здравков Василев
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Красимир Първанов Ранов
    • 2. Кирил Василев Кирилов
    • 3. Иван Александров Александров
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Антон Стойнев Александров
    • 2. Татяна Виденова Иванова
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Илия Георгиев Златанов
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Димчо Димитров Димчев
    • 2. Валери Любенов Стоилов
    • 3. Владислав Кирилов Лехчански
    • 4. Юлиян Йорданов Атанасов
    • 5. Драгомир Димитров Максимов
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Христо Валериев Гушков
    • 2. Младен Стоянов Ризов
    • 3. Николай Димитров Райнов
    • 4. Светозар Благоев Тричков
    • 5. Павел Георгиев Давулийски
    • 6. Георги Йорданов Андонов
    • 7. Станислав Павлов Стоянов
    • 8. Антоанета Петрова Христова
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Александър Веселинов Новаков
    • 2. Марина Данаилова Алексиева
    • 3. Цветанка Илиева Николова
    • 4. Василка Илиева Русинова
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Сеслав Росенов Стоянов
    • 2. Габриела Георгиева Цветкова
    • 3. Атанас Пандев Каптиев
    • 4. Юлия Кирилова Старчева
    • 5. Иван Георгиев Ранчов
    • 6. Валентин Александров Миладинов
    • 7. Крум Руменов Крумов
    • 8. Цветан Славейков Цветанов
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Росен Пламенов Миленов
    • 2. Димитър Вихъров Табачки
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Снежанка Райчова Траянска
    • 2. Живка Михалева Железова
    • 3. Катя Георгиева Димитрова
    • 4. Милен Атанасов Георгиев
    • 5. Димитър Христов Джоргов
    • 6. Спас Георгиев Ильов
    • 7. Марио Иванов Янев
    • 8. Владимир Красимиров Тимев
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Мартин Трифонов Илиев
    • 2. Момчил Величков Дончев
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Марен Игнатов Москов
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Татяна Тошева Петкова
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Христо Богомилов Терзийски
    • 2. Даниел Тихомиров Александров
    • 3. Михаела Ясенова Крумова
    • 4. Радослава Пламен Чеканска
    • 5. Десислава Емилова Александрова
    • 6. Мишел Георгиева Виячева
    • 7. Елка Кирилова Лукарска-Ангелова
    • 8. Миглена Иванова Георгиева
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Николай Димитров Табаков
    • 2. Заличен
    • 3. Емил Димитров Недев
    • 4. Владислав Здравков Йорданов
    • 5. Крум Добринов Стоилов
    • 6. Крум Борисов Павлов
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Радослав Йорданов Радославов
    • 2. Светослав Тошков Григоров
    • 3. Николай Стефанов Рагьовски
    • 4. Мария Валериева Зафиркова
    • 5. Екатерина Иванова Зафиркова
    • 6. Юлиян Жоресов Иванов
  • 27. АТАКА
    • 1. Панайот Стефанов Василев
    • 2. Найден Траянов Тодоров
    • 3. Даниел Валентинов Иванов
    • 4. Димитър Атанасов Йосифов
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Бойко Любомиров Клечков
    • 2. Даниел Бойков Каратов
    • 3. Даниела Иванова Борисова
    • 4. Валери Тимотеев Радлев
    • 5. Йордан Каменов Тодоров
    • 6. Стефан Любомиров Георгиев
    • 7. Десислава Георгиева Разсолкова
    • 8. Габриела Юлиянова Стоилова
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Георги Стефанов Трендафилов
    • 2. Людмил Любенов Новков
    • 3. Десислава Ванева Крумова
    • 4. Стефан Атанасов Бабачев
    • 5. Антон Георгиев Сираков

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    282930 

Решения

  • № 187-НС / 10.10.2022

    относно: Определяне на членове на Районна избирателна комисия в Десети изборен район - Кюстендилски за предаване на Областната администрация - Кюстендил на екземпляри от приемо-предавателните протоколи , както и изборните книжа и материали по чл. 296, ал. 4 от Изборния кодекс при произвеждането на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 година

  • № 186-НС / 05.10.2022

    относно: Разглеждане на постъпила жалба кандидат за народен представител в 10-МИР – Кюстендилски, входирана с № 2/05.10.2022 г. в Регистъра на жалбите и сигналите

  • № 185-НС / 05.10.2022

    относно: Преназначаване на ръководствата в състави на Секционна избирателна комисия №102900051 на територията на община Кюстендил при произвеждане на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 година.

всички решения