Съобщение
График за раздаване на изборните книжа, материали и бюлетини от членове на Районна избирателна комисия в Десети район – Кюстендил, съвместно с общинските администрации, както следва:
Община |
Дата |
Час |
РИК |
Кюстендил |
12.11.2016 г. |
съгласно Приложение № 1 |
Силвия Йорданова Генкова и Александра Колева |
Трекляно |
12.11.2016 г. |
13:00 часа |
Миленка Цекова Стоянова Евелина Пенчева Иванова |
Невестино |
12.11.2016 г. |
13:00 часа |
Венцеслав Благоев Механджийски Любомир Пенев Стоилков |
Бобошево |
12.11.2016 г. |
14:30 часа |
Венцеслав Благоев Механджийски Любомир Пенев Стоилков |
Рила |
12.11.2016 г. |
17:00 часа |
Венцеслав Благоев Механджийски Любомир Пенев Стоилков |
Кочериново |
12.11.2016 г. |
16:00 часа |
Венцеслав Благоев Механджийски Любомир Пенев Стоилков |
Бобов дол |
12.11.2016 г. |
17:00 часа |
Десислава Василева Костадинова-Стоянова и Ивайло Радойчев Анастасов |
Сапарева баня |
12.11.2016 г. |
17:30 часа |
Десислава Василева Костадинова-Стоянова и Ивайло Радойчев Анастасов |
Дупница |
12.11.2016 г. |
съгласно Приложение № 2 |
Десислава Василева Костадинова-Стоянова и Ивайло Радойчев Анастасов |
Приложение № 1 за община Кюстендил, както следва: при формат 102900ХХХ /представляващ № на съответната секция посочен в таблицата/.
Маршрут № |
Час на получаване на изборните книжа |
Избирателна секция № |
1. |
13:00 ч. |
2,3 и 4 |
2. |
13:10 ч. |
1,16,18,19, 20 и 23 |
3. |
13:20 ч. |
5,6, 10, 11 и 37 |
4. |
13:30 ч. |
7,8,9, 12 и 13 |
5. |
13:40 ч. |
14, 15, 17, 50, 58, 59 и 60 |
6. |
13:50 ч. |
21, 22, 24, 30 и 31 |
7. |
14:00 ч. |
25, 26, 27, 28 и 29 |
8. |
14:10 ч. |
32,33, 34, 35 и 36 |
9. |
14:20 ч. |
38, 39, 40, 41 и 42 |
10. |
14:30 ч. |
43, 44, 52, 53 и 61 |
11. |
14:40 ч. |
45, 46, 47 и 48 |
12. |
14:50 ч. |
49, 51, 54, 55, 56 и 57 |
13. |
15:00 ч. |
109, 110, 111, 112ПСИК |
14. |
15:30 ч. |
72, 74, 75 и 76 |
15. |
15:40 ч. |
64, 65, 66, 67 и 71 |
16. |
15:50 ч. |
68 и 69 |
17. |
16:00 ч. |
77 и 79 |
18. |
16:10 ч. |
80, 81, 85 и 88 |
19. |
16:20 ч. |
82, 83 и 84 |
20. |
16:30 ч. |
86, 87, 89 и 90 |
21. |
16:40 ч. |
96, 97, 98 и 99 |
22. |
16:50 ч. |
91,93 и 94 |
23. |
17:00 ч. |
73 и 106 |
24. |
17:10 ч. |
70, 92,102, 103, 104 и 105 |
25. |
17:20 ч. |
100 и 101 |
26. |
17:30 ч. |
62 и 107 |
27. |
17:40 ч. |
63, 78, 95 и 108 |
Приложение № 2 за община Дупница, както следва: при формат 104800ХХХ /представляващ № на съответната секция посочен в таблицата/.
Маршрут № |
Час на получаване на изборните книжа |
Избирателна секция № |
1. |
16:10 ч. до 16:35 ч. |
1,2,3,4,5 и 6 |
2. |
15:35 ч. до 15:40 ч. |
7, 8 и 9 |
3. |
16:50 ч до 16:55 ч. |
10 и 13 |
4. |
16:40 ч. до 16:45 ч. |
11 и 12 |
5. |
14:25 ч. |
14 |
6. |
15:25 ч. до 15:30 ч. |
15, 16 и 17 |
7. |
15:45 ч. до 16:05 ч. |
18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 и 25 |
8. |
14:20 ч. |
26 |
9. |
15:10 ч. до 15:20 ч. |
27, 28, 29 и 30 |
10. |
14:55 ч. до 15:05 ч. |
31, 32, 33 и 34 |
11. |
14:40 ч. до 14:50 ч. |
35, 36 и 37 |
12. |
14:10 ч. |
38 |
13. |
14:15 ч. до 14:20 |
39, и 40 |
14. |
14:30 ч. до 14:35 ч. |
41 и 42 |
15. |
14:00 ч. до 14:05 ч. |
43 и 44 |
16. |
13:50 ч. до 13:55 ч. |
45, 46 |
17. |
13:45 ч. |
47 |
18. |
13:35 ч. до 13:40 ч. |
48 и 49 |
19. |
13:25 ч. до 13:30 ч. |
50 и 51 |
20. |
13:25 ч. |
52 |
21 |
12:45 ч. до 12:50 ч. |
53 и 54 |
22. |
12:35 ч. до 12:40 ч. |
55 и 56 |
23 |
12:55 ч. до 13:05 ч. |
57, 58 и 59 |
24 |
12:25 ч. до 12:30 ч. |
60 и 61 |
25. |
12:20 ч. |
62 |
26 |
12:10 ч. до 12:15 ч. |
63 и 64 |
27 |
12:00 ч. до 12:05 ч. |
65 и 66 |
28. |
13:10 ч. до 13:15 ч. |
67 и 68 |
29. |
13:15 ч. до 13:20 ч. |
69, 70 и 71 |