Районна избирателна комисия Кюстендил


РЕШЕНИЕ
№ 96-НС
Кюстендил, 22.03.2023

ОТНОСНО: Утвърждаване на график и определяне на отговорници за провеждането на обученията на ръководствата и членовете на СИК и ПСИК по общини

На основание чл.70, ал.4, ал.6, чл.72, ал.1, т.1 и т.3 от Изборния кодекс, Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски

РЕШИ

Определя дата и час за провеждане на обученията на СИК/ПСИК по общини, както и състава на обучаващите членове на Районна избирателна комисия в Десети район – Кюстендилски, както следва:

Община

Дата и час

Час

Обучаващи от РИК

Място на провеждане на обучението

Кюстендил

30.03.2023

17:30

Венцеслав Благоев Механджийски

Добри Пламенов

Божков

Тодорка Петкова Илиева - Скрипкина

Общински драматичен театър – Кюстендил, гр. Кюстендил

Дупница

 

 

 

28.03.2023

29.03.2023

 

15:00

17:00

Ива Любенова Ямандиева

 

Десислава Василева Костадинова - Стоянова

Илияна Илиева Костова

Заседателна зала на Община Дупница, гр. Дупница

Бобошево

 

 

27.03.2023

14:00

Гергана Валентинова Светославова

 

Читалище „Лоза“, гр. Бобошево

Невестино

 

 

27.03.2023

14:00

Ивайло Радойчев Анастасов

 

Зала на Община Невестино, с. Невестино

Сапарева баня

 

 

30.03.2023

16:00

Илияна Илиева Костова

Ива Любенова Ямандиева

Десислава Василева Костадинова – Стоянова

Заседателна зала на Община Сапарева баня, гр. Сапарева баня

Бобов дол

 

 

27.03.2023

17:00

Десислава Василева Костадинова – Стоянова

Илияна Илиева Костова

Ива Любенова Ямандиева

Народно читалище „Просвета“, гр. Бобов дол

Трекляно

 

 

27.03.2023

12:00

Петър Димов Дингозов

Огнян Кирилов Иванов

Сградата на Общинска администрация,

с. Трекляно

Рила

 

 

26.03.2023

10:00

Венцеслав Благоев Механджийски

Тодорка Петкова Илиева - Скрипкина

Кметството, гр. Рила

Кочериново

 

 

25.03.2023

10:00

Венцеслав Благоев Механджийски

Тодорка Петкова Илиева - Скрипкина

Читалище „Пробуда – 1919“, гр. Кочериново

Решението подлежи на обжалване пред ЦИК чрез Районна избирателна комисия в Десети район - Кюстендилски в 3-дневен срок от обявяването му.

Председател: Венцеслав Благоев Механджийски

Секретар: Добри Пламенов Божков

* Публикувано на 22.03.2023 в 18:56 часа

Календар

Решения

  • № 185-НС / 05.04.2023

    относно: Изменение и допълване на Решение № 176-НС/02.04.2023 год. на РИК – Кюстендил относно промяна в състава на членовете на СИК на територията на община Сапарева баня, област Кюстендил при произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 година

  • № 184-НС / 02.04.2023

    относно: Определяне на членове на Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски, които да предадат изборните книжа и материали от РИК на ЦИК.

  • № 183-НС / 02.04.2023

    относно: Промяна в състава на членовете на СИК на територията на община Дупница, област Кюстендил при произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 година.

всички решения