Районна избирателна комисия Кюстендил
РЕШЕНИЕ
№ 268
Кюстендил, 22.03.2017
ОТНОСНО: Регистриране на застъпници на кандидатите в кандидатската листа на КОАЛИЦИЯ „АБВ – Движение 21” за народни представители на 26 март 2017 година.
Постъпило е заявление за регистрация на застъпници на кандидатската листа за изборите за народни представители на 26 март 2017 година /Приложение № 40-НС от изборните книжа/ от КОАЛИЦИЯ „АБВ – Движение 21”, подписано от упълномощеното лице, заведено под вх.№6/22.03.2017 г. в 14:30 ч. и към вх.№ 6/22.03.2017 г. в 16:39, във входящия регистър на РИК в изборен район № 10- Кюстендилски на заявени/предложени за регистрация застъпници и на заместващи застъпници в изборите за народни представители на 26 март 2017 година.
Със заявлението се предлагат да бъдат регистрирани 97 броя застъпници. Приложени са: Пълномощно – 1 бр. и Списък съдържащ имената и ЕГН-та на застъпниците – на хартиен и на технически носител в excel формат и Декларации по чл.3, ал.3, чл.117, ал.3 и чл.120, ал.3 във връзка с чл.118, ал.1,2,3 от ИК от лицата завени за регистрация, като застъпници.
След извършената проверка на списъка със застъпниците от „Информационно обслужване” АД се установи, че са спазени изискванията на ИК и Решението 4172-НС/01.02.2017 г. на ЦИК
На основание чл. 70, ал. 4, ал. 6, чл. 72, ал. 1, т. 1 и т.15, чл.118, ал.1 от ИК и Решение 4172-НС/01.02.2017 г. на ЦИК, Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски
РЕШИ:
Регистрира 96 бр. застъпници на кандидатите в кандидатската листа на КОАЛИЦИЯ „АБВ – Движение 21” за народни представители на 26 март 2017 година, както следва:
№ по ред |
Име |
1 |
Сашо Симеонов Александров |
2 |
Светла Кирилова Китова |
3 |
Цонка Методиева Димитрова |
4 |
Сашо Борисов Димитров |
5 |
Красимира Ивайлова Кепова |
6 |
Емилия Станкова Димитрова |
7 |
Емил Миланов Димитров |
8 |
Мирослав Атанасов Карамитев |
9 |
Валери Валериев Манкин |
10 |
Славчо Георгиев Аначков |
11 |
Емилиян Емилов Стоичков |
12 |
Мариана Драганова Грозданова |
13 |
Бисер Иванов Ангелов |
14 |
Анна Йорданова Давидкова |
15 |
Боряна Симеонова Петрова |
16 |
Ивайло Иванов Атовски |
17 |
Весислава Григорова Цветкова |
18 |
Десислава Ивайлова Габракова |
19 |
Боряна Тончева Здравкова |
20 |
Елена Борисова Манова |
21 |
Магдалена Йорданова Кръстева |
22 |
Петър Крумов Стоименов |
23 |
Йордан Първанов Щерев |
24 |
Георги Светозаров Георгиев |
25 |
Камелия Георгиева Славева |
26 |
Илчо Георгиев Танушев |
27 |
Недка Русева Алексиева |
28 |
Михаил Николов Георгиев |
29 |
Цвета Димитрова Лазарова |
30 |
Георги Александров Заяков |
31 |
Таня Гевазиева Иванова |
32 |
Елеонора Стефанова Георгиева |
33 |
Велика Миланова Николова |
34 |
Александър Ботьов Симеонов |
35 |
Любен Иванов Миладинов |
36 |
Владимир Йорданов Евтимов |
37 |
Татяна Иванова Бурановска |
38 |
Милко Георгиев Иванов |
39 |
Климент Славчев Георгиев |
40 |
Димитър Спасов Димитров |
41 |
София Руменова Димитрова |
42 |
Невена Борисова Гогова |
43 |
Йорданка Райчова Дойчинова |
44 |
Мариана Ангелова Григорова |
45 |
Теменужка Василиева Станчева |
46 |
Евелина Емануилова Илиева |
47 |
Василка Стоименова Васева |
48 |
Вася Донева Спасова |
49 |
Мариана Младенова Христова |
50 |
Георги Василев Иванов |
51 |
Алберто Ивайлов Габраков |
52 |
Иван Райчов Янев |
53 |
Боян Милев Пешев |
54 |
Стоянка Йорданова Илиева |
55 |
Владимир Димитров Костадинов |
56 |
Кирил Симеонов Васев |
57 |
Иван Игнатов Атовски |
58 |
Вера Василова Алексова |
59 |
Васил Димитров Стоименов |
60 |
Димитър Георгиев Гогов |
61 |
Мариета Иванова Илиева |
62 |
Йордан Методиев Айдаров |
63 |
Кирил Пламенов Марчин |
64 |
Калоян Иванов Станикин |
65 |
Иванка Борисова Стоева |
66 |
Мариана Евгениева Шопова |
67 |
Николина Иванова Стоичкова |
68 |
Мартин Василев Аризанов |
69 |
Драгомира Ботьова Джикова |
70 |
Данчо Асенов Василев |
71 |
Емил Борисов Боянов |
72 |
Владислав Валентинов Христов |
73 |
Елена Василева Стойкова |
74 |
Соня Йорданова Младенова |
75 |
Силвия Бориславова Испорска - Гелева |
76 |
Галина Венциславова Иванова |
77 |
Фиданка Иванова Христова |
78 |
Марийка Митева Деянова |
79 |
Ралица Димитрова Христова |
80 |
Светлана Радкова Николова |
81 |
Любка Емилова Кирилова |
82 |
Силвия Йорданова Христова |
83 |
Румяна Димчова Зафирова |
84 |
Иво Кирилов Станков |
85 |
Юлиана Станоева Васева |
86 |
Борислава Симеонова Атова |
87 |
Динко Андонов Анакиев |
88 |
Роза Наскова Петрова |
89 |
Василка Емилова Стоянова |
90 |
Виктор Кирилов Васев |
91 |
Емил Кирилов Манчев |
92 |
Заприна Георгиева Грозданова |
93 |
Зорница Иванова Кирилова |
94 |
Васил Атанасов Любенов |
95 |
Илчо Димитров Николов |
96 |
Соня Панайотова Анастасова |
Отказва да регистрира, като застъпник на кандидатите в кандидатската листа на КОАЛИЦИЯ „АБВ – Движение 21”, лицето Славка Миронова Първанова, тъй като същата е регистрирана за наблюдател от сдружение „Институт за социална интеграция”.
На лицата да бъдат издадени удостоверения за застъпници и да бъдат публикувани в електронния регистър на застъпниците от „Информационно обслужване” АД.
Решението подлежи на обжалване пред ЦИК чрез Районна избирателна комисия в Десети изборен район - Кюстендилски в 3-дневен срок от обявяването му.
Председател: Красимир Любомиров Петров
Секретар: Симеонка Асенова Велкова-Манова
* Публикувано на 22.03.2017 в 18:38 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Разглеждане на постъпил сигнал с вх.№334/26.03.2017 г. в 15:00 часа от Емил Атанасов Венев, като председател на Областния съвет на ПП Движение права и свободи Кюстендил.
относно: Разглеждане на постъпила жалба с вх.№ 332/26.03.2017 г.
относно: Промяна в състава на членовете в съставите на СИК, в избирателни секции в Десети изборен район - Кюстендилски ,за произвеждане на изборите за народни представители на 26 март 2017 година.