Районна избирателна комисия Кюстендил
РЕШЕНИЕ
№ 259
Кюстендил, 22.03.2017
ОТНОСНО: Регистриране на застъпници на кандидатите в кандидатската листа на КОАЛИЦИЯ НОВА РЕПУБЛИКА за народни представители на 26 март 2017 година.
Постъпило е заявление за регистрация на застъпници на кандидатската листа за изборите за народни представители на 26 март 2017 година /Приложение № 40-НС от изборните книжа/ от КОАЛИЦИЯ НОВА РЕПУБЛИКА, подписано от упълномощеното лице, заведено под вх.№4/21.03.2017 г. в 13:27 ч. във входящия регистър на РИК в изборен район № 10- Кюстендилски на заявени/предложени за регистрация застъпници и на заместващи застъпници в изборите за народни представители на 26 март 2017 година.
Със заявлението се предлагат да бъдат регистрирани 82 броя застъпници. Приложени са Пълномощно – 2 бр. и Списък съдържащ имената и ЕГН-та на застъпниците – на хартиен и на технически носител в excel формат и Декларации по чл.3, ал.3, чл.117, ал.3 и чл.120, ал.3 във връзка с чл.118, ал.1,2,3 от ИК от лицата завени за регистрация, като застъпници.
След извършената проверка на списъка със застъпниците от „Информационно обслужване” АД се установи, че са спазени изискванията на ИК и Решението 4172-НС/01.02.2017 г. на ЦИК
На основание чл. 70, ал. 4, ал. 6, чл. 72, ал. 1, т. 1 и т.15, чл.118, ал.1 от ИК и Решение 4172-НС/01.02.2017 г. на ЦИК, Районна избирателна комисия в Десети изборен район – Кюстендилски, след проведено гласуване с 11 гласа „За” взе следното
РЕШЕНИЕ № 259-НС
Регистрира 82 бр. застъпници на кандидатите в кандидатската листа на КОАЛИЦИЯ НОВА РЕПУБЛИКА за народни представители на 26 март 2017 година, както следва:
№ по ред |
Име |
1 |
Богдан Веселинов Гогев |
2 |
Никола Миланов Дончев |
3 |
Радостина Иванова Якимова |
4 |
Лоза Борисова Захариева |
5 |
Стефан Борисов Стаменов |
6 |
Иван Алексов Костов |
7 |
Вергиния Йорданова Гогева |
8 |
Роза Симеонова Кръстилова |
9 |
Валентина Ангелова Стоименова |
10 |
Асен Георгиев Анев |
11 |
Данка Асенова Дончева |
12 |
Мариана Георгиева Радева-Петрова |
13 |
Георги Александров Атанасов |
14 |
Стефан Костадинов Мазнев |
15 |
Цветанка Кирилова Мазнева |
16 |
Розка Николова Димитрова |
17 |
Валентин Стоянов Мирчев |
18 |
Емил Асенов Тонев |
19 |
Анка Борисова Страдалска |
20 |
Мариана Борисова Попова |
21 |
Виолета Георгиева Велинова |
22 |
Иванета Маркова Симеонова |
23 |
Валентина Кирилова Алексова |
24 |
Атанас Крумов Вучков |
25 |
Елена Стефанова Мирчева |
26 |
Людмил Георгиев Митов |
27 |
Райка Живкова Митова |
28 |
Рени Илиева Илиева |
29 |
Тихомир Димитров Кодузов |
30 |
Надежда Стойчева Яркова |
31 |
Васил Христов Ярков |
32 |
Явор Петров Милчев |
33 |
Андрей Петров Велинов |
34 |
Емилия Борисова Пипонова |
35 |
Анета Николова Дончева |
36 |
Иван Христов Пипонов |
37 |
Димитър Стойнев Димитров |
38 |
Мириана Димитрова Стойнева |
39 |
Цвета Панайотова Христова |
40 |
Евелина Андреева Табакова |
41 |
Роза Серафимова Табакова |
42 |
Владимир Димитров Табаков |
43 |
Нели Христова Николова |
44 |
Ивайло Георгиев Славев |
45 |
Русалина Боянова Алексиева |
46 |
Веселка Георгиева Апостолова |
47 |
Росица Методиева Шалдупова |
48 |
Станка Данаилова Чалиева |
49 |
Маргарита Христова Китова |
50 |
Рангел Павлов Китов |
51 |
Рени Георгиева Кирова |
52 |
Десислава Здравкова Пацова |
53 |
Христо Николов Борисов |
54 |
Йорданка Димитрова Борисова |
55 |
Валентин Енчев Вълканов |
56 |
Александър Василев Камбуров |
57 |
Петър Борисов Михайлов |
58 |
Павел Борисов Михайлов |
59 |
Надежда Константинова Владимирова |
60 |
Георги Кирилов Чорбаджийски |
61 |
Весела Павлова Славева |
62 |
Христо Сергиев Евтимов |
63 |
Александрина Александрова Игова |
64 |
Веска Йорданова Павлова |
65 |
Владимир Симеонов Бисерин |
66 |
Иван Тодоров Атанасов |
67 |
Сашко Борисов Павлов |
68 |
Мария Жлябинкова |
69 |
Анна Стефанова Ценкова |
70 |
Йорданка Стоименова Лазарова |
71 |
Тодорка Стоименова Тренева |
72 |
Любомир Владимиров Лазаров |
73 |
Иванка Янева Симеонова |
74 |
Калинка Иванова Гаврилова |
75 |
Кирил Добринов Ангелков |
76 |
Ива Иванова Пирчева |
77 |
Станимира Детелинова Лазарова |
78 |
Донка Кирилова Кацарска |
79 |
Георги Кирилов Кърпачки |
80 |
Спасимира Руменова Станкова |
81 |
Райна Асенова Бичакова |
82 |
Методи Михайлов Белчински |
На лицата да бъдат издадени удостоверения за застъпници и да бъдат публикувани в електронния регистър на застъпниците от „Информационно обслужване” АД.
Решението подлежи на обжалване пред ЦИК чрез Районна избирателна комисия в Десети изборен район - Кюстендилски в 3-дневен срок от обявяването му.
Председател: Красимир Любомиров Петров
Секретар: Симеонка Асенова Велкова-Манова
* Публикувано на 22.03.2017 в 14:18 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Разглеждане на постъпил сигнал с вх.№334/26.03.2017 г. в 15:00 часа от Емил Атанасов Венев, като председател на Областния съвет на ПП Движение права и свободи Кюстендил.
относно: Разглеждане на постъпила жалба с вх.№ 332/26.03.2017 г.
относно: Промяна в състава на членовете в съставите на СИК, в избирателни секции в Десети изборен район - Кюстендилски ,за произвеждане на изборите за народни представители на 26 март 2017 година.